Sekretariát: 057 756 1711 Vedúci: 0915 392 330
O nás

Aby sme mohli našim zákazníkom ponúknuť komplexné služby, spolupracujeme s dizajnovým štúdiom, ktoré prenesie Vaše predstavy do 3D návrhu, vytvorí pre Vás nový projekt a pomôže s usporiadaním bytu, domu, komerčného priestoru.

Navrhujeme a vyrábame interiérový nábytok - kuchyne na mieru, spálne, obývacie izby, detské a študentské izby, vstavané skrine, postele. Do našej produkcie patrí aj luxusný a dizajnový nábytok. K našim produktom sa zaraďuje aj hotelový nábytok, nábytok do barov, reštaurácií, penziónov, kancelársky nábytok, nábytok pre zdravotnícke zariadenia. Našou prioritou je vysoká kvalita prevedenia a seriózny prístup, vďaka ktorým sa nám darí budovať dlhodobé partnerstvá.

Poskytujeme kompletný servis za priaznivých cenových podmienok. Do našej ponuky patrí nielen výroba nábytku, ale aj jeho doprava a odborná montáž vrátane inštalácie elektrospotrebičov. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.

Pri výrobe nábytku používame len kvalitné, ekologicky nezávadné materiály, značkové kovanie a vybavenie nábytku od mnohých renomovaných výrobcov.

o nás